Chat with us, powered by LiveChat
full
border
#666666
https://focuscontactcenter.pl/wp-content/themes/smartbox/
https://focuscontactcenter.pl/
#3691ad
style2
+48 222 309 990
ul. Ostrobramska 101a, Warszawa

Obsługa klienta w FCCObsługa klienta w FCC

Obsługa klienta Focus Contact Center to w pełni profesjonalne rozwiązanie informatyczne do zarządzania procesem obsługi klienta oraz sposób na czerpanie korzyści z uporządkowanej i harmonijnej komunikacji. System umożliwia, m.in. zarządzanie połączeniami, bieżącą obsługę zgłoszeń (inbound) oraz stałe monitorowanie pracy agentów. Rozwiązanie dostępne jest w wygodnym rozliczeniu abonamentowym.

KORZYŚCI BIZNESOWE

 • Podnieś jakość obsługi klienta w Twojej firmie
 • Skróć czas oczekiwania klienta na połączenie z agentem
 • Podnieś prestiż i stwórz pozytywny wizerunek swojej marki
 • Buduj wiedzę o kliencie i zarządzaj nią

WYBRANE FUNKCJONALNOŚCI

 • Obsługa dowolnej liczby zapowiedzi głosowych (IVR) i kolejek jednocześnie
 • Automatyczna identyfikacja i autoryzacja dzwoniącego po numerze telefonu lub kodzie
 • Samodzielna konfiguracja IVR
 • Algorytmy dystrybucji połączeń telefonicznych do kolejek (ACD)
 • Algorytmy routingu rozmów:  Skills-based routing, Profit- based routing, liniowe, losowe, fewest calls itp.
 • Skrypty inbound zintegrowane z bazą klienta
 • Integracja platformy  z  CRM Klienta
 • Kolejki przelewowe (Overflow) na zewnętrzne numery lub voicemail
 • Integracja z aplikacją klienta poprzez wywołanie URL
 • Możliwość pracy agenta z dowolnego stanowiska (Hot Desking)
 • Alerty on-line
 • Podsłuch i podpowiadanie agentom
 • Nagrywanie, archiwizacja i ocena nagrań
 • Raporty predefiniowane, generator raportów własnych (zapamiętywanie i wysyłka cykliczna)
 • Statystyki on-line i kontrola kosztów

Oszczędność – na starcie i w trakcie korzystania

Focus Contact Center to rozwiązanie wyraźnie tańsze od narzędzi instalowanych stacjonarnie – on-site. System charakteryzuje niska bariera wejścia, co oznacza, że Klient nie ponosi na starcie jednorazowych wysokich kosztów inwestycji. Usługa generuje również znaczne oszczędności w późniejszym etapie. Wszystkie aktualizacje systemu są darmowe. Rozwiązanie nie wymaga również dedykowanej osoby do jego obsługi, a za bieżące wsparcie techniczne i administrowanie platformą odpowiada w całości dostawca rozwiązania. Użytkownik nie ponosi również kosztów związanych z SLA.

Elastyczność i skalowalność – zawsze tyle, ile potrzebujesz

Potrzeby Twojego działu sprzedaży zmieniają się bardzo dynamicznie? Dzięki Focus Contact Center samodzielnie zwiększysz lub zmniejszysz ilość stanowisk agenta, w zależności od sytuacji. Skalowalność systemu gwarantuje również, że jego funkcjonalności zostaną dostosowane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Na każdym etapie rozwoju Twoja firma otrzyma dokładnie tyle ile potrzebuje.

Bezpieczeństwo – dostępność na poziomie 99,9%

Platforma Focus Contact Center kolokowana jest w dwóch serwerowniach zlokalizowanych w dwóch niezależnych budynkach w różnych miastach w Polsce. Każda z nich posiada certyfikaty: systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO/IEC 27001:2005 (wydany przez British Standards Institution) oraz systemu zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2009 (wydany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji). Wszystkie dane i urządzenia objęte są również zabezpieczeniem w postaci  codziennych, wykonywany w godzinach nocnych, pełnych backup’ów danych.

Zabezpieczeniu podlega również dostęp IP. Focus Telecom Polska posiada własną i niezależną pulę adresacji IP, a łącza do obu kolokacji objęte są protekcją BGP, co oznacza, że w przypadku awarii jednego łącza automatycznie wyznaczana jest nowa trasa kierowania pakietów. Zabezpieczone pozostają również łącza telekomunikacyjne – połączenia wychodzące z sieci Focus Telecom Polska są kierowane za pośrednictwem pięciu niezależnych operatorów, a połączenia przychodzące – za pośrednictwem dwóch niezależnych operatorów. Wszystko to pozwala nam zagwarantować Klientom SLA na poziomie 99,9%.

Szybkość wdrożenia – elastyczna konfiguracja

W przeciwieństwie do rozwiązań stacjonarnych, Platforma Focus Contact Center jest narzędziem, którego wdrożenie i konfiguracja z istniejącymi systemami odbywa się szybko, a zaangażowanie działu IT klienta ogranicza się do minimum.

default
Loading posts...
link_magnifier
#6E787E
on
fadeInDown
loading
#6E787E
off
CALL CENTER / CONTACT CENTER OBSŁUGA KLIENTA CALL CENTER SOFTWARE CONTACT CENTER
Focus Contact Center to program do obsługi contact center, zwanego potocznie call center. Integruje komunikację telefoniczną przychodzącą, wychodzącą oraz email i czat. Focus Contact Center to profesjonalna infolinia dzięki rozwiązaniu Call Center w chmurze. Stanowi komunikację zintegrowana - połączenie funkcjonalności inbound (obsługa klienta) i outbound (sprzedaż). Call Center w chmurze (w modelu cloud computing) pozwala na szybkie i proste wdrożenie. Sprawdź darmowe demo aplikacji do call center, jest dostępna w pełnej funkcjonalności w kilka dni po zakupie. Aplikacja do obsługi klienta - Focus Contact Center łączy telefon, mail, SMS, Live Chat w wielokanałową obsługę klienta. Wszystko w ramach call center - biura obsługi klienta.